Home

disk nevyhnutnosť heslo vodný slalom svetový pohár Melbourne Krajina Zatlačte

Svetový pohár: Do semifinále K1 v Seu d'Urgell dve slovenské lode. Halčin  mal šťastie
Svetový pohár: Do semifinále K1 v Seu d'Urgell dve slovenské lode. Halčin mal šťastie

Vodný slalom: Čech Jiří Prskavec a Austrálčanka Jessica Foxová vyhrali SP |  SPORTNET
Vodný slalom: Čech Jiří Prskavec a Austrálčanka Jessica Foxová vyhrali SP | SPORTNET

Vodný slalom: Svetový pohár v Prahe zrušili, Česi majú záujem o ME

Slovenskí reprezentanti vo vodnom slalome sa v Augsburgu pripravujú na Svetový  pohár - SITA.sk
Slovenskí reprezentanti vo vodnom slalome sa v Augsburgu pripravujú na Svetový pohár - SITA.sk

Svetový pohár v Čunove: Z ôsmich Slovákov šiesti do semifinále | Športky.sk

Svetový pohár - vodný slalom: Marko Mirgorodský pôjde do finále ako prvý  (preview) | SPORTNET
Svetový pohár - vodný slalom: Marko Mirgorodský pôjde do finále ako prvý (preview) | SPORTNET

Vodný slalomár Mirgorodský obsadil v Španielsku 5. miesto

Desať slovenských lodí si vybojovalo semifinále na Svetovom pohári vo vodnom  slalome v Čunove - SITA.sk
Desať slovenských lodí si vybojovalo semifinále na Svetovom pohári vo vodnom slalome v Čunove - SITA.sk

Svetový pohár vo vodnom slalome: Slovenskí reprezentanti postúpili do finále

Svetový pohár vo vodnom slalome - Okná a dvere SLOVAKTUAL.

Svetový pohár: Nádeje Beňuša vo finále stopla penalizácia. V celkovom  hodnotení je na pódiu
Svetový pohár: Nádeje Beňuša vo finále stopla penalizácia. V celkovom hodnotení je na pódiu

Do Čunova sa vracia svetová špička vo vodnom slalome, po šiestich rokoch  hostí Svetový pohár - SITA.sk
Do Čunova sa vracia svetová špička vo vodnom slalome, po šiestich rokoch hostí Svetový pohár - SITA.sk

Vodní slalomári zabojujú o olympiádu na ME 2021, Svetový pohár na Slovensku  nebude - SITA.sk
Vodní slalomári zabojujú o olympiádu na ME 2021, Svetový pohár na Slovensku nebude - SITA.sk

Svetový pohár vo vodnom slalome: Slováka o pódium pripravili trestné  sekundy | Nový Čas
Svetový pohár vo vodnom slalome: Slováka o pódium pripravili trestné sekundy | Nový Čas

KANOE TATRA KLUB - Liptáci sa pripravujú na dôležitú udalosť vodného slalomu:  Po 17-tich rokoch sa tu vráti Svetový pohár
KANOE TATRA KLUB - Liptáci sa pripravujú na dôležitú udalosť vodného slalomu: Po 17-tich rokoch sa tu vráti Svetový pohár

Svetový pohár: Vo finále C1 vo vodnom slalome sa predstavia tri slovenské  lode
Svetový pohár: Vo finále C1 vo vodnom slalome sa predstavia tri slovenské lode