Škótsko porazilo Slovensko v 3. kole Ligy národov ligy B

Football Cup 2021 - recenzia - hra | Sector.sk

Futbalový trenažér od 7,47 € - Heureka.sk

Zábavná hra na rozvoj presnosti, prudkosti prihrávok a citu prvého dotyku s  loptou PS #1 - futbaltrening.sk
Zábavná hra na rozvoj presnosti, prudkosti prihrávok a citu prvého dotyku s loptou PS #1 - futbaltrening.sk

MS VO FUTBALE 2022 Fantastický zvrat za osem minút! Japonci senzačne  zdolali Nemcov | Športky.sk
MS VO FUTBALE 2022 Fantastický zvrat za osem minút! Japonci senzačne zdolali Nemcov | Športky.sk

Zakladanie a vedenie útoku s využitím brankára ako trend moderného futbalu  - vzdelávanie.digital
Zakladanie a vedenie útoku s využitím brankára ako trend moderného futbalu - vzdelávanie.digital

ONLINE: Slovinsko - Slovensko - kvalifikácia MS vo futbale 2022 (dnes,  streda) | SPORTNET
ONLINE: Slovinsko - Slovensko - kvalifikácia MS vo futbale 2022 (dnes, streda) | SPORTNET

PREVIEW • WEEK #9 – PACKERS @ CHIEFS - Green Bay Packers SK/CZ

Barcelona 3:0 Sevilla: Najlepšie VS Najhoršie | ForcaBarca.sk, informačný  servis FC Barcelona
Barcelona 3:0 Sevilla: Najlepšie VS Najhoršie | ForcaBarca.sk, informačný servis FC Barcelona

Futbal
Futbal

METODIKA - CVIČENIA

Dunajská Streda ostáva na čele, otočila duel s Podbrezovou

MS VO FUTBALE 2022 Ďalšia bezgólová remíza: Južná Kórea si podelila body s  Uruguajom | Športky.sk
MS VO FUTBALE 2022 Ďalšia bezgólová remíza: Južná Kórea si podelila body s Uruguajom | Športky.sk