Home

silný kondenzátu nutkanie slovensko island goly medián byliny občiansky

WU17 – Prehra s Islandom bolí, boli sme vyrovnaným súperom | Slovenský  futbalový zväz
WU17 – Prehra s Islandom bolí, boli sme vyrovnaným súperom | Slovenský futbalový zväz

Island má krok k historickému postupu: Piť sa bude len na doplnenie  tekutín! | Nový Čas
Island má krok k historickému postupu: Piť sa bude len na doplnenie tekutín! | Nový Čas

Slovenskí florbalisti v Nitre rozdrvili aj Island

ONLINE: Island U21 : Slovensko U21 (Kval. ME 2019) | SPORTNET

Island sa v závere zápasu vlastným gólom obral o víťazstvo | TVNOVINY.sk

Slovensko - Island 1:2 v priateľskom zápase v Zlatých Moravciach |  FutbalPortal.sk
Slovensko - Island 1:2 v priateľskom zápase v Zlatých Moravciach | FutbalPortal.sk

Analýza zápasu Slovensko – Island: Slovenské futbalistky proti veľkému  favoritovi
Analýza zápasu Slovensko – Island: Slovenské futbalistky proti veľkému favoritovi

Vedúci gól na Island nestačil: Slovenský sen o európskom šampiónate sa  definitívne rozplynul | Športky.sk
Vedúci gól na Island nestačil: Slovenský sen o európskom šampiónate sa definitívne rozplynul | Športky.sk

VIDEO Island totálne šokoval majstrov sveta: Francúzsko od potupy zachránil  Mbappé | Športky.sk
VIDEO Island totálne šokoval majstrov sveta: Francúzsko od potupy zachránil Mbappé | Športky.sk

Galéria k článku: Ohlasy v kabíne po úspešnom roku: Fantastické, ukázali  sme opäť silu mužstva! - fotografia 1/5 | Sportky
Galéria k článku: Ohlasy v kabíne po úspešnom roku: Fantastické, ukázali sme opäť silu mužstva! - fotografia 1/5 | Sportky

Šport.sk - Gól! Island v 33. minúte nečakane udrel a Slovenskí  reprezentanti sú v nepríjemnej situácii.⚽ Duel sledujte ONLINE na ŠPORT.sk  >> https://bit.ly/2MkJ0Rh | Facebook
Šport.sk - Gól! Island v 33. minúte nečakane udrel a Slovenskí reprezentanti sú v nepríjemnej situácii.⚽ Duel sledujte ONLINE na ŠPORT.sk >> https://bit.ly/2MkJ0Rh | Facebook

Na snímke radosť hráčov Slovenska po strelení prvého gólu v prípravnom  futbalovom zápase Slovensko – Island. | Galéria: Dvojgólový Mak katom  Islandu: "Podstatné je, že sme vyhrali" | TVNOVINY.sk
Na snímke radosť hráčov Slovenska po strelení prvého gólu v prípravnom futbalovom zápase Slovensko – Island. | Galéria: Dvojgólový Mak katom Islandu: "Podstatné je, že sme vyhrali" | TVNOVINY.sk

Kvalifikácia ME 2022 Ženy: Slovensko - Island | FUTBALNET TV - Slovenský  futbal naživo!
Kvalifikácia ME 2022 Ženy: Slovensko - Island | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!

Slovensk nestačilo na Island v kvalifikácii na ME vo futbale hráčok do 17  rokov | SPORTNET
Slovensk nestačilo na Island v kvalifikácii na ME vo futbale hráčok do 17 rokov | SPORTNET

Mladí Slováci po neuveriteľnom závere porazili Island, rozhodol gól  brankára v 94. minúte
Mladí Slováci po neuveriteľnom závere porazili Island, rozhodol gól brankára v 94. minúte

Galéria k článku: Vedúci gól na Island nestačil: Slovenský sen o európskom  šampiónate sa definitívne rozplynul - fotografia 7/9 | Sportky
Galéria k článku: Vedúci gól na Island nestačil: Slovenský sen o európskom šampiónate sa definitívne rozplynul - fotografia 7/9 | Sportky

Kvalifikácia ME 2022: Slovensko - Island, ženy | SPORTNET

VIDEO Infarktová dráma na Islande: O triumfe Slovenska rozhodol gól  brankára v 94. minúte! | Športky.sk
VIDEO Infarktová dráma na Islande: O triumfe Slovenska rozhodol gól brankára v 94. minúte! | Športky.sk

SLOVENSKO - ISLAND 1:3 Gól SR:... - Slovenský futbalový zväz | Facebook

Zuzana Čaputová: Island je pre Slovensko inšpiráciou vo využívaní  geotermálnej energie | Topky.sk
Zuzana Čaputová: Island je pre Slovensko inšpiráciou vo využívaní geotermálnej energie | Topky.sk

Michal Ďuriš počas priateľského futbalového zápasu Slovensko - Švajčiarsko.  | Galéria: Na ME nebude určite hrať s Čechmi a ani so Švédmi | TVNOVINY.sk
Michal Ďuriš počas priateľského futbalového zápasu Slovensko - Švajčiarsko. | Galéria: Na ME nebude určite hrať s Čechmi a ani so Švédmi | TVNOVINY.sk

Slovensko nečakane prehralo s Islandom 1:2 v priateľskom zápase | Nový Čas

Musa s dvomi gólmi proti Islandu hrdinom, tréner Rohr vyzdvihol súdržnosť a  bojovného ducha tímu - SITA.sk
Musa s dvomi gólmi proti Islandu hrdinom, tréner Rohr vyzdvihol súdržnosť a bojovného ducha tímu - SITA.sk

Kórejská republika zdolala Island 1:0 v príprave na MS