Home

životopis čakania nepriateľstvo slovan hlohovec futbal priprava 2017 zjednávať Balenie alebo balenie mračiť

FC Slovan Hlohovec | SPORTNET

Prípravky Slovana úspešné na halových turnajoch :: ŠK Slovan Bratislava -  oficiálna www stránka futbalového klubu
Prípravky Slovana úspešné na halových turnajoch :: ŠK Slovan Bratislava - oficiálna www stránka futbalového klubu

TIPSPORT MALTA CUP 2023 | Highlights | AS Trenčín - FC Slovan Liberec 1:2  (1:1) - YouTube
TIPSPORT MALTA CUP 2023 | Highlights | AS Trenčín - FC Slovan Liberec 1:2 (1:1) - YouTube

Rozpis zápasov - OK Častkovce

FC Slovan Hlohovec | Hlohovec

Mládež: Týždeň plný zápasov – PŠC Pezinok

Slovan – Ferencváros ONLINE: Krutá rana v závere zápasu pre belasých | Nový  Čas
Slovan – Ferencváros ONLINE: Krutá rana v závere zápasu pre belasých | Nový Čas

Rekonštrukcia tribúny futbalového štadióna FC Slovan

Novinky | Základná škola

Zverenci trénera Holáska prehrali s Hlohovcom – FC IMAS

Rozhovor: Tréner Igor Slezák hodnotí majstrovskú sezónu v IV. lige SZ s OFK  Baník Lehota pod Vtáčnikom | SPORTNET
Rozhovor: Tréner Igor Slezák hodnotí majstrovskú sezónu v IV. lige SZ s OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom | SPORTNET

FC Slovan Hlohovec - V dnešnom šlágri kolá 2.žiackej ligy, kde sa stretli  prvé dve družstvá súťaže hral výborný futbal. U15 privítala rovesníkov zo  Slovana Galanta. Zápas skončil zmierlivo po remíze 1:1,
FC Slovan Hlohovec - V dnešnom šlágri kolá 2.žiackej ligy, kde sa stretli prvé dve družstvá súťaže hral výborný futbal. U15 privítala rovesníkov zo Slovana Galanta. Zápas skončil zmierlivo po remíze 1:1,

Futbal, 4. a 5. liga: Jaslovské Bohunice dali päť gólov, aj Horná Krupá  vyhrala | TRNAVSKÝ HLAS
Futbal, 4. a 5. liga: Jaslovské Bohunice dali päť gólov, aj Horná Krupá vyhrala | TRNAVSKÝ HLAS

SLOVNAFT CUP – Trenčín a Skalica doplnili semifinalistov | SPORTNET

Futbal, 4. liga: Hlohovec zdolal Prečín, vyhrali aj Boleráz a Jaslovské  Bohunice | TRNAVSKÝ HLAS
Futbal, 4. liga: Hlohovec zdolal Prečín, vyhrali aj Boleráz a Jaslovské Bohunice | TRNAVSKÝ HLAS

ŠK Slovan Bratislava - FK Železiarne Podbrezová: Online prenos z 12. kola  Fortuna ligy | Športky.sk
ŠK Slovan Bratislava - FK Železiarne Podbrezová: Online prenos z 12. kola Fortuna ligy | Športky.sk

Futbal, 4. liga: Malženice vyhrali v Hlohovci, Boleráz bodoval naplno v  Novej Dubnici | TRNAVSKÝ HLAS
Futbal, 4. liga: Malženice vyhrali v Hlohovci, Boleráz bodoval naplno v Novej Dubnici | TRNAVSKÝ HLAS

Slovan Hlohovec - Club profile | Transfermarkt

Ligy.sk | FC Slovan Hlohovec

Futbal, 4. a 5. liga: Boleráz vyhral vo Vrbovom, v drese Trebatíc hviezdil  Miklovič | TRNAVSKÝ HLAS
Futbal, 4. a 5. liga: Boleráz vyhral vo Vrbovom, v drese Trebatíc hviezdil Miklovič | TRNAVSKÝ HLAS

Futbal, 4. a 5. liga: Boleráz deklasoval Dolné Vestenice, Jaslovské  Bohunice vyhrali | TRNAVSKÝ HLAS
Futbal, 4. a 5. liga: Boleráz deklasoval Dolné Vestenice, Jaslovské Bohunice vyhrali | TRNAVSKÝ HLAS