Home

ovzdušia Nezávislý hrať na klavír slalom zien v levi S t Pole ďalej

Aj v druhom slalome SP v Levi Vlhová tretia, znovu víťazstvo Shiffrinovej |  Slovenský olympijský tím
Aj v druhom slalome SP v Levi Vlhová tretia, znovu víťazstvo Shiffrinovej | Slovenský olympijský tím

Výsledky - Slalom - Ženy - Alpské lyžovaní Světový pohár Levi 22.11.2020 -

Petra Vlhová v slalome žien v Levi | Športky.sk

Zrušený polárny slalom žien z Levi nahradia v Aspene

Petra Vlhová má za sebou 1. kolo slalomu v Levi. Aké boli výsledky? |  SPORTNET
Petra Vlhová má za sebou 1. kolo slalomu v Levi. Aké boli výsledky? | SPORTNET

Petra Vlhová ovládla slalom vo fínskom Levi! Bezchybnou a agresívnou jazdou  nedala súperkám šancu - Fotografia č.1 | Nový Čas
Petra Vlhová ovládla slalom vo fínskom Levi! Bezchybnou a agresívnou jazdou nedala súperkám šancu - Fotografia č.1 | Nový Čas

Petra VLHOVÁ - Giant Slalom (Run 2) - Kronplatz ITA - 2022 - 2nd Place -  YouTube
Petra VLHOVÁ - Giant Slalom (Run 2) - Kronplatz ITA - 2022 - 2nd Place - YouTube

Petra Vlhová slalom dnes Levi 1. kolo ONLINE ženy lyžovanie

Petra Vlhová slalom dnes Levi 2. kolo ONLINE ženy lyžovanie

ONLINE: Zjazdové lyžovanie - Slalom žien, 2. kolo, Levi - Šport - Pravda

Famózne: Petra Vlhová vyhrala aj druhý slalom v Levi - 24hod.sk

Vlhová opäť na pódiu, aj v druhom slalome sezóny skončila tretia

Galéria k článku: Petra Vlhová: Online prenos z 2. kola slalomu v Levi -  fotografia 2/6 | Sportky
Galéria k článku: Petra Vlhová: Online prenos z 2. kola slalomu v Levi - fotografia 2/6 | Sportky

Fantastická Petra Vlhová vyhrala slalom v Levi a má ďalšieho soba, triumf  venovala priateľovi Michalovi - Webnoviny.sk
Fantastická Petra Vlhová vyhrala slalom v Levi a má ďalšieho soba, triumf venovala priateľovi Michalovi - Webnoviny.sk

VIDEO Petra Vlhová rozjasala fanúšikov: V úvodnom slalome sezóny skončila  na stupni víťazov! | Športky.sk
VIDEO Petra Vlhová rozjasala fanúšikov: V úvodnom slalome sezóny skončila na stupni víťazov! | Športky.sk

Slalom Levi 2023 ▶️ program, výsledky, video Petra Vlhová

ONLINE: Petra Vlhová dnes - 2. kolo, slalom v Levi 2022 | SPORTNET

ONLINE: Slalom žien - Levi 2017 (Petra Vlhová) | SPORTNET

Slalom žien, 1. kolo, Levi (Petra Vlhová) | Šport.sk

ONLINE: Petra Vlhová dnes - 1. kolo, slalom v Levi 2022 | SPORTNET

Svetový pohár: Petra Vlhová zvíťazila aj v druhom slalome vo fínskom Levi |  Šport.sk
Svetový pohár: Petra Vlhová zvíťazila aj v druhom slalome vo fínskom Levi | Šport.sk

Petra Vlhová v Levi opäť tretia, triumfovala Shiffrinová

Petra Vlhová nedokončila 2. jazdu slalomu v Levi | Dukla - Vojenské  športové centrum
Petra Vlhová nedokončila 2. jazdu slalomu v Levi | Dukla - Vojenské športové centrum

JOJ ŠPORT - ⛷15:45 FIS Svetový pohár - Killington, USA⛷ - Slalom - ženy  (1.kolo) Slovenská lyžiarka Petra Vlhová ovládla minulý víkend vo fínskom  stredisku Levi obidva slalomy. Po včerajšom zrušení obrovského
JOJ ŠPORT - ⛷15:45 FIS Svetový pohár - Killington, USA⛷ - Slalom - ženy (1.kolo) Slovenská lyžiarka Petra Vlhová ovládla minulý víkend vo fínskom stredisku Levi obidva slalomy. Po včerajšom zrušení obrovského

Fantastická Petra Vlhová vyhrala v Levi aj nedeľňajší slalom a v seriáli SP  suverénne vedie! | Slovenský olympijský tím
Fantastická Petra Vlhová vyhrala v Levi aj nedeľňajší slalom a v seriáli SP suverénne vedie! | Slovenský olympijský tím