Home

Stratford na Avone sedliacky termálne policajti zasah futbal trnava crvena zvezda belehrad potvrdenie text pozitívne

Kanada dúha pokraj trnava belehrad futbal recyklovať lúk Bezhlavý

FC Spartak Trnava remizoval s Crvenou Zvezdou

Sklamaný Bakoš po prehre s Belehradom: V tento moment sa pre nás zlomil  zápas | Športky.sk
Sklamaný Bakoš po prehre s Belehradom: V tento moment sa pre nás zlomil zápas | Športky.sk

Útočník Crvenej zvezdy sa sťažoval na Trnavu, súper bol agresívny a v prvej  minúte mu zlomil nos - SITA.sk
Útočník Crvenej zvezdy sa sťažoval na Trnavu, súper bol agresívny a v prvej minúte mu zlomil nos - SITA.sk

Neuveriteľná noc pre Crvenu Zvezdu: Trnavský kat posunul Belehrad medzi  elitu | Športky.sk
Neuveriteľná noc pre Crvenu Zvezdu: Trnavský kat posunul Belehrad medzi elitu | Športky.sk

Fortuna liga: Derby zápasom Trnava - Slovan sa zaoberá polícia SR | SPORTNET

Liga majstrov 2018/2019 - SÚHRN VÝSLEDKOV (3. október) | SPORTNET

Trnava zvládla peklo a zvíťazila: Prekvapenie na pôde Legie | Nový Čas

Trnavčania čakajú ťažkú odvetu, pred plným hľadiskom chcú postúpiť - SME |  MY Záhorie
Trnavčania čakajú ťažkú odvetu, pred plným hľadiskom chcú postúpiť - SME | MY Záhorie

Brankár Chudý pochválil spoluhráčov zo Spartaka, proti Anderlechtu vychytal  svoju najcennejšiu nulu - SITA.sk
Brankár Chudý pochválil spoluhráčov zo Spartaka, proti Anderlechtu vychytal svoju najcennejšiu nulu - SITA.sk

Pôsobili v Slovane a jasne sa zhodujú: Belehrad je proti Trnave absolútny  favorit | Športky.sk
Pôsobili v Slovane a jasne sa zhodujú: Belehrad je proti Trnave absolútny favorit | Športky.sk