Home

kábel bojkot pokojný lalik futbal výstava voľba zviera

Absolventi - ŠPORTOVCI | ZŠ, Ul. obrancov mieru 884, Detva

Slováci sa pred majstrovstvami Európy vo futbale postavia Islandu i  Portugalsku

Fotka č. 1: Marián Ľalík - čo tu robíš, keď si hral Ligu majstrov? | Šport.sk

FUTBAL: Snina nemala na sobotskom trávniku šancu, Jesenské si poradilo s  Buzitkou
FUTBAL: Snina nemala na sobotskom trávniku šancu, Jesenské si poradilo s Buzitkou

FUTBAL: Hnúšťa inkasovala poltucet gólov, Tisovec na Jesenské nestačil

Futbalista TJ Slovan Dudince Milan Lalík si v Slovnaft Cupe splnil sen |  SPORTNET
Futbalista TJ Slovan Dudince Milan Lalík si v Slovnaft Cupe splnil sen | SPORTNET

Čo dnes robia futbalisti narodení v roku 1996? | Šport | Články | AHOJ.TV

FUTBAL: Mýtna brala body rozbehnutej Lovinobani, Weisenpacher i Deneš s  hetrikmi
FUTBAL: Mýtna brala body rozbehnutej Lovinobani, Weisenpacher i Deneš s hetrikmi

Futbal na dedine - IV. liga SZ Boleráz - Myjava 2:0 (Lalík, Mackovčin) ak  máte foto aj z Vášho zápasu, kľudne posielajte :) | Facebook
Futbal na dedine - IV. liga SZ Boleráz - Myjava 2:0 (Lalík, Mackovčin) ak máte foto aj z Vášho zápasu, kľudne posielajte :) | Facebook

Futbal, 4. liga: Malženice vyhrali v derby nad Jaslovskými Bohunicami,  naplno bodoval aj Boleráz | TRNAVSKÝ HLAS
Futbal, 4. liga: Malženice vyhrali v derby nad Jaslovskými Bohunicami, naplno bodoval aj Boleráz | TRNAVSKÝ HLAS

Inter Bratislava - Rosenborg Trondheim ( 3rd round Champions League  2001/2002) - YouTube
Inter Bratislava - Rosenborg Trondheim ( 3rd round Champions League 2001/2002) - YouTube

FUTBAL: V dohrávke 15. kola strelil Hrochoťan Poničan v priebehu minúty dva  góly. Spartak neudržal polčasové vedenie - Podpoliansky šport
FUTBAL: V dohrávke 15. kola strelil Hrochoťan Poničan v priebehu minúty dva góly. Spartak neudržal polčasové vedenie - Podpoliansky šport