Home

námorný prístav šijací stroj labyrint kto ma najsilnejšiu strelu futbal Medic tykadlo verne

Barcelona má najsilnejšiu obranu v Európe | ForcaBarca.sk, informačný  servis FC Barcelona
Barcelona má najsilnejšiu obranu v Európe | ForcaBarca.sk, informačný servis FC Barcelona

MS vo futbale - Minúta po minúte, rýchle správy Denníka N (mnt.sk)

Česi si premiérové pôsobenie medzi elitou užili. Čo najskôr sa chcú vrátiť  späť
Česi si premiérové pôsobenie medzi elitou užili. Čo najskôr sa chcú vrátiť späť

LIGA MAJSTROV: Slovan zvíťazil v Budapešti nad Ferencvárosom 2:1

Rozhovory s manažérmi pred zápasmi skupiny západ | Niké Superliga | Národná  liga v malom futbale
Rozhovory s manažérmi pred zápasmi skupiny západ | Niké Superliga | Národná liga v malom futbale

Slovensko na ME vo futbale 2021 - čo hovoria dáta? | SPORTNET

Fotky a výsledky: Red Bull Neymar Jr's Five v Žiline

Futbal: kvalifikácia ME 2023: Slovensko - Španielsko 2:3 - výsledok dnes |  Šport.sk
Futbal: kvalifikácia ME 2023: Slovensko - Španielsko 2:3 - výsledok dnes | Šport.sk

PSG vybojoval proti Brestu tesnú výhru, Galtier: Chýbalo nám nasadenie

Slovanista Dávid Strelec v strede pozornosti. Má vraj potenciál byť  svetovým hráčom
Slovanista Dávid Strelec v strede pozornosti. Má vraj potenciál byť svetovým hráčom

Liga majstrov (1. kvalifikačné kolo): Slovan v odvete na Shamrock nestačil,  ale postúpil a vyzve YB Bern - SITA.sk
Liga majstrov (1. kvalifikačné kolo): Slovan v odvete na Shamrock nestačil, ale postúpil a vyzve YB Bern - SITA.sk

Najtvrdšia strela vo futbale - futbaltrening.sk

Atlético Madrid - Barcelona: Nominácia | ForcaBarca.sk, informačný servis  FC Barcelona
Atlético Madrid - Barcelona: Nominácia | ForcaBarca.sk, informačný servis FC Barcelona

ONLINE: Taliansko - Argentína, finále Pohára šampiónov LIVE dnes | SPORTNET

Traja Spoza piva: Liverpool - Real Madrid (2:5), osemfinále Ligy majstrov -  BROsport.sk
Traja Spoza piva: Liverpool - Real Madrid (2:5), osemfinále Ligy majstrov - BROsport.sk

Sancho sa zaskvel: Kombináciu United zakončil umiestnenou strelou! |  SportovyMagazin.sk
Sancho sa zaskvel: Kombináciu United zakončil umiestnenou strelou! | SportovyMagazin.sk

Košická kvalifikácia Red Bull Neymar Jr's Five 2019

Slovan Bratislava Žilina ONLINE dnes futbal

Futbalový klub mesta Trebišov Mladí žltomodrí - Peter Andorko - Slavoj  Trebišov - Futbalový klub mesta Trebišov - Slavoj Trebišov
Futbalový klub mesta Trebišov Mladí žltomodrí - Peter Andorko - Slavoj Trebišov - Futbalový klub mesta Trebišov - Slavoj Trebišov

Slovan vypálil Ferencvárosu rybník: Fantastický obrat v závere! | Nový Čas

MS vo futbale: Argentína má tretí titul, Francúzsko zdolala 4:3 po  penaltách, Messi najlepším hráčom turnaja - Minúta po minúte, rýchle správy  Denníka N (mnt.sk)
MS vo futbale: Argentína má tretí titul, Francúzsko zdolala 4:3 po penaltách, Messi najlepším hráčom turnaja - Minúta po minúte, rýchle správy Denníka N (mnt.sk)