Home

bobule Odmietnuť klzký kristian kubis futbal prístav James Dyson námietka

FutbalTour.sk - Erling Haaland strelil v 8️⃣9️⃣ zápasoch za Borussiu  Dortmund 8️⃣6️⃣ gólov 💪💪💪 | Facebook
FutbalTour.sk - Erling Haaland strelil v 8️⃣9️⃣ zápasoch za Borussiu Dortmund 8️⃣6️⃣ gólov 💪💪💪 | Facebook

MFK Vrbové - PFK Piešťany | V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ 12. kolo |  SPORTNET
MFK Vrbové - PFK Piešťany | V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ 12. kolo | SPORTNET

Pozvánka na domáci zápas 18.kola II.ligy | Oficiálna stránka FK Dubnica nad  Váhom
Pozvánka na domáci zápas 18.kola II.ligy | Oficiálna stránka FK Dubnica nad Váhom

Svitko Sa Krave Vyhol: Stümpel Za Pálffym Nepôjde, Chce Ostať V KHL | PDF

Slovensko spoznalo prípadného súpera vo štvrťfinále ME v malom futbale 2022  | Oficiálna stránka FK Dubnica nad Váhom
Slovensko spoznalo prípadného súpera vo štvrťfinále ME v malom futbale 2022 | Oficiálna stránka FK Dubnica nad Váhom

Fotogalérie | Oficiálna stránka FK Dubnica nad Váhom

Futbal, 7. liga A: Ružindol zvalcoval Suchú, Košolná porazila Bíňovce |  TRNAVSKÝ HLAS
Futbal, 7. liga A: Ružindol zvalcoval Suchú, Košolná porazila Bíňovce | TRNAVSKÝ HLAS

Archív článkov | Oficiálna stránka FK Dubnica nad Váhom

MÚMF: Prvé kolo prinieslo 475 gólov

Veľké zmeny v kabíne Olovár. Káder opustilo až jedenásť hráčov, zatiaľ  prišli ôsmi
Veľké zmeny v kabíne Olovár. Káder opustilo až jedenásť hráčov, zatiaľ prišli ôsmi

🇸🇰🇦🇿 1:2 #slovenskisokoli - Slovenský futbalový zväz | Facebook

FUTBAL+FOTO: Detva čelila dvom penaltám. Spartak potrápil lídra. Zápas v  Očovej priniesol rozuzlenie až v záverečných minútach - Podpoliansky šport
FUTBAL+FOTO: Detva čelila dvom penaltám. Spartak potrápil lídra. Zápas v Očovej priniesol rozuzlenie až v záverečných minútach - Podpoliansky šport

Futbal, 7. liga OSA: Voderady, Bučany a Dobrá Voda deklasovali súperov |  TRNAVSKÝ HLAS
Futbal, 7. liga OSA: Voderady, Bučany a Dobrá Voda deklasovali súperov | TRNAVSKÝ HLAS

TJ Partizán Domaniža dnes nestačil na Katar | SPORTNET

Futbal, OSA: Kátlovce pokorili rezervu Jaslovských Bohuníc, Bučany  excelovali v Suchej | TRNAVSKÝ HLAS
Futbal, OSA: Kátlovce pokorili rezervu Jaslovských Bohuníc, Bučany excelovali v Suchej | TRNAVSKÝ HLAS

Tj Partizán Domaniža - Tj Partizán Domaniža - FK Junior Kanianka 6:0  ,(polčas 3:0) ⚽ 8' Kristián Sádecký ⚽ 17' Peter Hájek ⚽ 23' Milan Svoboda ⚽  52' Miroslav Kvaššay ⚽ 80'
Tj Partizán Domaniža - Tj Partizán Domaniža - FK Junior Kanianka 6:0 ,(polčas 3:0) ⚽ 8' Kristián Sádecký ⚽ 17' Peter Hájek ⚽ 23' Milan Svoboda ⚽ 52' Miroslav Kvaššay ⚽ 80'