Home

mydlo hojne Mnoho nebezpečných situácií kanada norsko kto dal goly urobil dreň Berri

Gól v utkání Kanada - Finsko: Pageau - 1:1 (11. min.) – ČT sport – Česká  televize
Gól v utkání Kanada - Finsko: Pageau - 1:1 (11. min.) – ČT sport – Česká televize

MS hokej | Finsko - Kanada 4:3P. Domácí zmařili obhajobu a slaví, sudí  finále nezvládli - iDNES.cz
MS hokej | Finsko - Kanada 4:3P. Domácí zmařili obhajobu a slaví, sudí finále nezvládli - iDNES.cz

Kanada – Finsko 1:5. Překvapivý debakl, skupina se zamotává | iSport.cz

Finsko - Kanada 4:3p. Tým Suomi slaví první zlato na domácím MS | iSport.cz

Slovenskí hokejisti do 20 rokov podľahli Fínsku 2:5, rozhodla druhá tretina  zápasu
Slovenskí hokejisti do 20 rokov podľahli Fínsku 2:5, rozhodla druhá tretina zápasu

Kanada a Fínsko uspeli v semifinále a stretnú sa v súboji o zlato |  HokejPortal.sk
Kanada a Fínsko uspeli v semifinále a stretnú sa v súboji o zlato | HokejPortal.sk

Gól v utkání Kanada - Finsko: Rantanen - 1:3 (17. min.) – ČT sport – Česká  televize
Gól v utkání Kanada - Finsko: Rantanen - 1:3 (17. min.) – ČT sport – Česká televize

Kanada - Fínsko (MS v hokeji 2019)

Nashov kuriózny gól neuznali, Fínsko - Kanada 1:2 po predĺžení | SPORTNET

Veľká dráma je u konca: Zlato berú po predĺžení domáci Fíni

Kanada : Fínsko - Hokej - Štvrťfinále - Online ZOH 2018 | SPORTNET

Online: Fínsko - Kanada, LIVE prenos z finále MS v hokeji 2022 | SPORTNET

OBRAZEM: Čtyři góly za patnáct minut. Kanada smetla Finy a slaví -  Moravskoslezský deník
OBRAZEM: Čtyři góly za patnáct minut. Kanada smetla Finy a slaví - Moravskoslezský deník