Home

voľné miesto spodina ťažký inkasovať vo futbale Provizórne Kovová línia Oddelene

Azerbajdžan má zlaté medaily aj individuálne ocenenia na ME v malom futbale  2022 | SPORTNET
Azerbajdžan má zlaté medaily aj individuálne ocenenia na ME v malom futbale 2022 | SPORTNET

Play off je blízko. Slovan potvrdil rolu favorita, Weissa mrzel inkasovaný  gól - Šport - Futbal - Európske poháre - Športweb
Play off je blízko. Slovan potvrdil rolu favorita, Weissa mrzel inkasovaný gól - Šport - Futbal - Európske poháre - Športweb

Futbalisti v Mexiku nedostali výplatu. V zápase si naschvál inkasovali  góly! (VIDEO)
Futbalisti v Mexiku nedostali výplatu. V zápase si naschvál inkasovali góly! (VIDEO)

MS vo futbale 2022: Chorvátsko - Belgicko 0:0 | Šport.sk

MS vo futbale 2022: Južná Kórea - Portugalsko 2:1 | Šport.sk

Naše futbalistky boli absolútne bez šance: Slovenky inkasovali od Švédok  debakel | Nový Čas
Naše futbalistky boli absolútne bez šance: Slovenky inkasovali od Švédok debakel | Nový Čas

PSG zakopol s Reims, Galtier: Nemôžeme inkasovať v nadstavenom čase

Rafael Benítez: Dúbravka musí byť silnejší, je neprípustné takto inkasovať

Nový tréner, ďalšia prehra. Slováci inkasovali v poslednej minúte -  Reprezentácia - Futbal - Športweb
Nový tréner, ďalšia prehra. Slováci inkasovali v poslednej minúte - Reprezentácia - Futbal - Športweb

INKASOVALI TRIKRÁT ZA OSEM MINÚT | SPORTNET

Futbal: Reus zrejme predĺži zmluvu s Dortmundom o ďalší rok

Bayern inkasoval od City trojku, Tuchel: Trestali nás brutálne | Športový  Čas
Bayern inkasoval od City trojku, Tuchel: Trestali nás brutálne | Športový Čas

Galéria k článku: MS VO FUTBALE 2022 Reklama na futbal: Srbsko a Kamerun sa  postarali o prvotriedny zápas! - fotografia 28/34 | Sportky
Galéria k článku: MS VO FUTBALE 2022 Reklama na futbal: Srbsko a Kamerun sa postarali o prvotriedny zápas! - fotografia 28/34 | Sportky

MS VO FUTBALE 2022 Chorváti sršia sebavedomím: Osobná obrana na Messiho?  Ale kdeže! | Športky.sk
MS VO FUTBALE 2022 Chorváti sršia sebavedomím: Osobná obrana na Messiho? Ale kdeže! | Športky.sk

Futbalisti FC DAC 1904 Dunajská Streda prehrali v stredajšom úvodnom  stretnutí 3. predkola Európskej konferenčnej ligy s rumunským FCSB 0:1.  Inkasovali v 69. minúte od Joonasa Tamma, ktorý skóroval bezprostredne po  vylúčení
Futbalisti FC DAC 1904 Dunajská Streda prehrali v stredajšom úvodnom stretnutí 3. predkola Európskej konferenčnej ligy s rumunským FCSB 0:1. Inkasovali v 69. minúte od Joonasa Tamma, ktorý skóroval bezprostredne po vylúčení

Futbalisti Interu inkasovali po možnom faule na Škriniara, predviedli obrat  s Fiorentinou a sú na čele tabuľky (video) - SITA.sk
Futbalisti Interu inkasovali po možnom faule na Škriniara, predviedli obrat s Fiorentinou a sú na čele tabuľky (video) - SITA.sk

Futbal: Jurania inkasovali 18 gólov

Futbalovému svetu kraľujú Francúzi. Získali druhý titul - MS vo futbale  2018 - Futbal - Športweb
Futbalovému svetu kraľujú Francúzi. Získali druhý titul - MS vo futbale 2018 - Futbal - Športweb

MS VO FUTBALE 2022 Náhradník Ronalda žiaril: Prvý hetrikový hrdina v Katare  zdemoloval Švajčiarsko! | Športky.sk
MS VO FUTBALE 2022 Náhradník Ronalda žiaril: Prvý hetrikový hrdina v Katare zdemoloval Švajčiarsko! | Športky.sk

Katastrofa inkasovať taký gól, rozčuloval sa Hart. Pred odvetou je všetko  otvorené | Šport7.sk
Katastrofa inkasovať taký gól, rozčuloval sa Hart. Pred odvetou je všetko otvorené | Šport7.sk

MS VO FUTBALE 2022 Moment, pre ktorý Uruguajčania napadli rozhodcu: Bola to  krádež? | Športky.sk
MS VO FUTBALE 2022 Moment, pre ktorý Uruguajčania napadli rozhodcu: Bola to krádež? | Športky.sk

EURO 2020 / 2021: Taliansko - majster Európy, víťaz finále ME vo futbale  (hlasy) | SPORTNET
EURO 2020 / 2021: Taliansko - majster Európy, víťaz finále ME vo futbale (hlasy) | SPORTNET

Slovenskí futbalisti remizovali v Írsku, góly inkasovali z penált -  Reprezentácia - Futbal - Športweb
Slovenskí futbalisti remizovali v Írsku, góly inkasovali z penált - Reprezentácia - Futbal - Športweb

Futbal: Bayern prišiel o vedenie v tabuľke, v Leverkusene inkasoval len z  penált
Futbal: Bayern prišiel o vedenie v tabuľke, v Leverkusene inkasoval len z penált

Slovensko - Azerbajdžan: ONLINE prenos z Liga národov 2022/2023 | SPORTNET