Home

vynikajúci nemocnica Visieť běh na lyžích žen 2018 nováková poistné generácie význam

Johaugová vládne běžecké stopě v Pekingu. Zvládla drama na desítce klasicky  – ČT sport – Česká televize
Johaugová vládne běžecké stopě v Pekingu. Zvládla drama na desítce klasicky – ČT sport – Česká televize

Petra Nováková - ZOH 2018 - Běh na lyžích - informace o sportovci |  iSport.cz
Petra Nováková - ZOH 2018 - Běh na lyžích - informace o sportovci | iSport.cz

Lyžařka Johaugová má na olympiádě v Číně druhé zlato | ČeskéNoviny.cz

ZOH 2022 | Utrpení mladé Terezy: Klepe se mi tělo jak sviňa. Češky doběhly  na chvostu | iSport.cz
ZOH 2022 | Utrpení mladé Terezy: Klepe se mi tělo jak sviňa. Češky doběhly na chvostu | iSport.cz

Rusky slaví po šestnácti letech zlato ze štafety, české kvarteto doběhlo  třinácté | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Rusky slaví po šestnácti letech zlato ze štafety, české kvarteto doběhlo třinácté | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

NORDIC 47 - listopad 2018 by SLIM media s.r.o. - Issuu

Sourozenecký triumf v Lenzerheide! Novákové těsně unikly body - Sport.cz

Štafeta českých běžkyň na lyžích se rozloučila se Světovým pohárem v  Lillehammeru 14. místem
Štafeta českých běžkyň na lyžích se rozloučila se Světovým pohárem v Lillehammeru 14. místem

OPA Cup, Sappada: Petra Nováková se i v hromaďáku dostala do nejlepší  patnáctky | Běžecké lyžování
OPA Cup, Sappada: Petra Nováková se i v hromaďáku dostala do nejlepší patnáctky | Běžecké lyžování

Běh na lyžích na olympiádě 2022 ⇒ program a výsledky ❄️ | BetArena.cz

SP v klasickém lyžování Lenzerheide 2021 ❄️ program, výsledky | BetArena.cz

ZOH 2022 | Závěrečný olympijský závod lyžařek na 30 km začne v neděli kvůli  počasí dřív - iDNES.cz
ZOH 2022 | Závěrečný olympijský závod lyžařek na 30 km začne v neděli kvůli počasí dřív - iDNES.cz

Domácí tituly ze závodů volnou technikou mají Nováková a Rypl - iDNES.cz

OPA Cup, Planica: Adéla Nováková bere bronzovou medaili ve sprintu!  Votočková desátá | Běžecké lyžování
OPA Cup, Planica: Adéla Nováková bere bronzovou medaili ve sprintu! Votočková desátá | Běžecké lyžování

Na mistrovství světa lyžařů do Planice se chystá devatenáct reprezentantů |  iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Na mistrovství světa lyžařů do Planice se chystá devatenáct reprezentantů | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Běžkyně na lyžích Nováková s Janatovou dojely v týmovém sprintu na  mistrovství světa sedmé | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Běžkyně na lyžích Nováková s Janatovou dojely v týmovém sprintu na mistrovství světa sedmé | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

OPA Cup, Planica: Adéla Nováková s Nelou Půbalovou v nejlepší desítce! |  Běžecké lyžování
OPA Cup, Planica: Adéla Nováková s Nelou Půbalovou v nejlepší desítce! | Běžecké lyžování

ZOH 2022 LIVE - Alena Procházková a ďalšie Slovenky / beh na lyžiach -  olympiáda dnes | Šport.sk
ZOH 2022 LIVE - Alena Procházková a ďalšie Slovenky / beh na lyžiach - olympiáda dnes | Šport.sk

Janatová a Novák chtějí při absenci Razýmové uspět i ve společném sprintu –  ČT sport – Česká televize
Janatová a Novák chtějí při absenci Razýmové uspět i ve společném sprintu – ČT sport – Česká televize

S klidnou hlavou zpátky na špici. Nováková vyléčila kyčel a těší se na ZOH  | iSport.cz
S klidnou hlavou zpátky na špici. Nováková vyléčila kyčel a těší se na ZOH | iSport.cz

Smůla českých běžců. Nováková místo finiše chytala vlastní lyži, Jakš  zlomil hůlku - Aktuálně.cz
Smůla českých běžců. Nováková místo finiše chytala vlastní lyži, Jakš zlomil hůlku - Aktuálně.cz

Janatová doběhla na SP v Lillehammeru třináctá, Novák byl čtrnáctý -  Sport.cz
Janatová doběhla na SP v Lillehammeru třináctá, Novák byl čtrnáctý - Sport.cz

Lyžařka Janatová doběhla na SP v Lillehammeru třináctá, Novák byl čtrnáctý  - iDNES.cz
Lyžařka Janatová doběhla na SP v Lillehammeru třináctá, Novák byl čtrnáctý - iDNES.cz

Petra Nováková – Wikipedie

SP v běhu na lyžích 2022/2023: program, výsledky, pořadí ✔️ | BetArena.cz

Zlaté medaile ve štafetě na mistrovství světa obhájily norské lyžařky.  Češky doběhly deváté | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Zlaté medaile ve štafetě na mistrovství světa obhájily norské lyžařky. Češky doběhly deváté | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Norská lyžařka Johaugová je podruhé zlatá, Nováková dojela v závodě na 10  kilometrů třicátá | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Norská lyžařka Johaugová je podruhé zlatá, Nováková dojela v závodě na 10 kilometrů třicátá | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Suverénní Johaugová má skiatlonový hattrick. Razýmová na dobrém 14. místě -  Sport.cz
Suverénní Johaugová má skiatlonový hattrick. Razýmová na dobrém 14. místě - Sport.cz

Nováková s Janatovou byly ve sprintu na MS sedmé, Novák s Šellerem devátí |  ČeskéNoviny.cz
Nováková s Janatovou byly ve sprintu na MS sedmé, Novák s Šellerem devátí | ČeskéNoviny.cz