Home

príjemcu ťažký S ostatnými skupinami běžec na lyžích doping vyhrál deň Adiccion jesť

Máme doping a nikdo nás nechytí. V Norsku řeší velký problém lyžování -  Sport.cz
Máme doping a nikdo nás nechytí. V Norsku řeší velký problém lyžování - Sport.cz

Konec norské hvězdy. Běžec na lyžích Northug ukončil zdravotním problémům  kariéru | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Konec norské hvězdy. Běžec na lyžích Northug ukončil zdravotním problémům kariéru | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Granerud vyhrál SP v Lillehammeru a vede sérii Raw Air - Sport.cz

Medvěd Václav vyhrál čtvrtý ročník Rábické lyže | České Budějovice

Běžkyně po trestu za doping září, Johaugová vyhrála i čtvrtý závod |  iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Běžkyně po trestu za doping září, Johaugová vyhrála i čtvrtý závod | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Ke krevnímu dopingu se přiznal i estonský běžec na lyžích Kärp - Sport.cz

Dvakrát upadl, ale má zlato. Bolšunov vyhrál skiatlon, Novák dojel na 18.  místě | TN.cz
Dvakrát upadl, ale má zlato. Bolšunov vyhrál skiatlon, Novák dojel na 18. místě | TN.cz

Zkrácenou Jizerskou padesátku vyhrál Nor Pedersen, Řezáč sedmý | Ostatní  sporty | Lidovky.cz
Zkrácenou Jizerskou padesátku vyhrál Nor Pedersen, Řezáč sedmý | Ostatní sporty | Lidovky.cz

Žena s cejchem. Johaugová se vrátila po trestu tam, kde byla. Na trůn -  iDNES.cz
Žena s cejchem. Johaugová se vrátila po trestu tam, kde byla. Na trůn - iDNES.cz

Za doping do vězení. Běžec na lyžích Dürr dostal 15 měsíců - SportyŽivě

Stovka běžců na lyžích vyzvala FIS k debatě o dopingu, sportovcům vadí  shovívavost vůči Rusům - Aktuálně.cz
Stovka běžců na lyžích vyzvala FIS k debatě o dopingu, sportovcům vadí shovívavost vůči Rusům - Aktuálně.cz

To je málo! Lyžařská federace chce tvrdší trest pro Johaugovou | Týden.cz

Rusko má další dopingový skandál. Případ se snažilo ututlat | TN.cz

Hvězdní ruští běžci na lyžích mají kvůli dopingu zastavenou činnost -  iDNES.cz
Hvězdní ruští běžci na lyžích mají kvůli dopingu zastavenou činnost - iDNES.cz

Legendární lyžař Myllylä zemřel v 41 letech - Aktuálně.cz

Tour de Ski bude bez další hvězdy, poprvé ji vynechá i Northug - Deník.cz

ZOH 2022 | Hrdinka, nebo podvodnice s nevinným úsměvem? Úspěchy Norky halí  stín | iSport.cz
ZOH 2022 | Hrdinka, nebo podvodnice s nevinným úsměvem? Úspěchy Norky halí stín | iSport.cz

Vítězný návrat z trestu za doping! Johaugová ovládla desítku v Ruce |  iSport.cz
Vítězný návrat z trestu za doping! Johaugová ovládla desítku v Ruce | iSport.cz

Poltoranin a dva estonští běžci na lyžích mají za doping čtyřletý distanc -  iDNES.cz
Poltoranin a dva estonští běžci na lyžích mají za doping čtyřletý distanc - iDNES.cz